İçeriğe geç

İzmir Göcek Arası Kaç KM

İzmir Göcek arası kaç km; yazımızda öncelikle İzmir ve Göcek şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, İzmir Göcek arası kaç km? İzmir Göcek arası kaç saat? İzmir Göcek yol tarifi? İzmir Göcek arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

İzmir ile Göcek İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

İzmir ili;

Ege bölgesinde yer alan İzmir ilinin yüzölçümü yaklaşık 12,007km2’dir.İzmir ilinin coğrafi konumu ise 38° 25′ 25.4388” Kuzey ve 27° 8′ 34.1736” DoğuGPS koordinatlarıdır.

Göcek ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Göcekilçesinin yüzölçümü yaklaşık–km2dir.Göcek ilçesinin coğrafi konumu ise 36° 45′ 12.3588” Kuzey ve 28° 56′ 32.8596” DoğuGPSkoordinatlarıdır.

İzmir Göcek Arası Kaç KM

İzmir Göcek arası mesafe karayolu ile yaklaşık 307 km’dir.

İzmir Göcek Arası Kaç KM

İzmir Göcek Arası Kaç Saat

İzmir Göcek arası kaç saat; İzmir Göcek arası mesafe karayolu ile yaklaşık 307 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 3 saat 30 dakikasürmektedir. İzmir Göcek arası mesafe otobüs ile yaklaşık 4 saat30 dakikasürmektedir.

Özel araç ile;

3 saat 30 dakika

Otobüs ile;

4 saat 30 dakika

İzmir Göcek Arası Ne Kadar Yakıt Gider

İzmir Göcek arası mesafe karayolu ile yaklaşık 307 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 17 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 25 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

İzmir Göcek Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

İzmir Göcek arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan İzmir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan İzmir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Göcek’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Göcek’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.