İzmir Burhaniye Arası Kaç KM

İzmir Burhaniye arası kaç km; yazımızda öncelikle İzmir ve Burhaniye şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, İzmir Burhaniye arası kaç km? İzmir Burhaniye arası kaç saat? İzmir Burhaniye yol tarifi? İzmir Burhaniye arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

İzmir ile Burhaniye İli Hakkında Genel Bilgiler

İzmir ili;

Ege bölgesinde yer alan İzmir ilinin yüzölçümü yaklaşık 12,007 km2’dir. İzmir ilinin coğrafi konumu ise 38° 25′ 25.4388” Kuzey ve 27° 8′ 34.1736” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Burhaniye ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Burhaniye ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 420 km2dir. Burhaniye ilçesinin coğrafi konumu ise 39° 30′ 11.0016” Kuzey ve 26° 58′ 48.6156” Doğu GPS koordinatlarıdır.

İzmir Burhaniye Arası Kaç KM

İzmir Burhaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 180 km’dir.

İzmir Burhaniye Arası Kaç KM

İzmir Burhaniye Arası Kaç Saat

İzmir Burhaniye arası kaç saat; İzmir Burhaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 180 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 2 saat sürmektedir. İzmir Burhaniye arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

2 saat 30 dakika

Otobüs ile;

3 saat 30 dakika

İzmir Burhaniye Arası Ne Kadar Yakıt Gider

İzmir Burhaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 180 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 11 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 16 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

İzmir Burhaniye Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

İzmir Burhaniye arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan İzmir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan İzmir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Burhaniye’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Burhaniye’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.