İçeriğe geç

İzmir Bilecik Arası Kaç KM

İzmir Bilecik arası kaç km; yazımızda öncelikle İzmir ve Bilecik şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, İzmir Bilecik arası kaç km? İzmir Bilecik arası kaç saat? İzmir Bilecik yol tarifi? İzmir Bilecik arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

İzmir ile Bilecik İli Hakkında Genel Bilgiler

İzmir ili;

Ege bölgesinde yer alan İzmir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. İzmir ili yüzölçümü yaklaşık 11.891 km2’dir. İzmir ilinin coğrafi konumu ise 38.41273°N 27.13838°E GPS koordinatlarıdır.

Bilecik ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bilecik ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bilecik ili yüzölçümü yaklaşık 4,307 km2’dir. Bilecik ilinin coğrafi konumu ise 39° 40° 31K  29° 43’30° 41’D GPS  koordinatlarıdır.

İzmir Bilecik Arası Kaç KM

İzmir Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 433 km’dir. İzmir Bilecik arası mesafe havayolu ile yaklaşık 311 km’dir.

İzmir Bilecik Arası Kaç Saat

İzmir Bilecik arası kaç saat; İzmir Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 433 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat sürmektedir. İzmir Bilecik arası mesafe otobüs ile yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. İzmir Bilecik arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 311 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 55 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat

Otobüs ile;

6 saat 30 dakika

Uçak ile;

55 dakika

İzmir Bilecik Arası Ne Kadar Yakıt Gider

İzmir Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 433 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 24 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 35 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

İzmir Bilecik Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

İzmir Bilecik arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan İzmir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan İzmir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bilecik’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bilecik’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.