İstanbul Salihli Arası Kaç KM

İstanbul Salihli arası kaç km; yazımızda öncelikle İstanbul ve Salihli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, İstanbul Salihli arası kaç km? İstanbul Salihli arası kaç saat? İstanbul Salihli yol tarifi? İstanbul Salihli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

İstanbul ile Salihli İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

İstanbul ili;

Marmara bölgesinde yer alan İstanbul ilinin yüzölçümü yaklaşık 5,313 km2’dır. İstanbul ilinin coğrafi konumu ise 41° 0′ 29.6640” Kuzey ve 28° 58′ 42.0924” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Salihli ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Salihli ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 1,359 km²dir. Salihli ilçesinin coğrafi konumu ise 38° 29′ 13.4736” Kuzey ve 28° 8′ 16.9872” Doğu GPS koordinatlarıdır.

İstanbul Salihli Arası Kaç KM

İstanbul Salihli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 450 km’dir.

İstanbul Salihli Arası Kaç KM

İstanbul Salihli Arası Kaç Saat

İstanbul Salihli arası kaç saat; İstanbul Salihli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 450 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat sürmektedir. İstanbul Salihli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat

Otobüs ile;

6 saat 30 dakika

İstanbul Salihli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

İstanbul Salihli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 450 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 25 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 37 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

İstanbul Salihli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

İstanbul Salihli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan İstanbul’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan İstanbul’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Salihli’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Salihli’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.