İçeriğe geç

İstanbul Gölcük Arası Kaç KM

İstanbul Gölcük arası kaç km; yazımızda öncelikle İstanbul ve Gölcük şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, İstanbul Gölcük arası kaç km? İstanbul Gölcük arası kaç saat? İstanbul Gölcük yol tarifi? İstanbul Gölcük arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

İstanbul ile Gölcük İli Hakkında Genel Bilgiler

İstanbul ili;

Marmara bölgesinde yer alan İstanbul ilinin yüzölçümü yaklaşık 5,313km2’dir.İstanbul ilinin coğrafi konumu ise 41° 0′ 29.6640” Kuzey ve 28° 58′ 42.0924” DoğuGPS koordinatlarıdır.

Gölcük ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Gölcükilçesinin yüzölçümü yaklaşık 217km2dir.Gölcük ilçesinin coğrafi konumu ise 40° 43′ 0.3036” Kuzey ve 29° 49′ 10.1604” DoğuGPSkoordinatlarıdır.

İstanbul Gölcük Arası Kaç KM

İstanbul Gölcük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 122 km’dir.

İstanbul Gölcük Arası Kaç KM

İstanbul Gölcük Arası Kaç Saat

İstanbul Gölcük arası kaç saat; İstanbul Gölcük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 122 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat 30 dakikasürmektedir. İstanbul Gölcük arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat 30 dakikasürmektedir.

Özel araç ile;

1saat 30 dakika

Otobüs ile;

2 saat 30 dakika

İstanbul Gölcük Arası Ne Kadar Yakıt Gider

İstanbul Gölcük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 122 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 7 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 10 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

İstanbul Gölcük Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

İstanbul Gölcük arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan İstanbul’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan İstanbul’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Gölcük’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gölcük’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.