İçeriğe geç

İstanbul Düzce Arası Kaç KM

İstanbul Düzce arası kaç km; yazımızda öncelikle İstanbul ve Düzce şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, İstanbul Düzce arası kaç km? İstanbul Düzce arası kaç saat? İstanbul Düzce yol tarifi? İstanbul Düzce arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

İstanbul ile Düzce İli Hakkında Genel Bilgiler

İstanbul ili;

Marmara bölgesinde yer alan İstanbul ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. İstanbul ili yüzölçümü yaklaşık 5.461 km2’dir. İstanbul ilinin coğrafi konumu ise 41.013611°N 28.955°E GPS koordinatlarıdır.

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

İstanbul Düzce Arası Kaç KM

İstanbul Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 246 km’dir. İstanbul Düzce arası mesafe havayolu ile yaklaşık 196 km’dir.

İstanbul Düzce Arası Kaç KM

İstanbul Düzce Arası Kaç Saat

İstanbul Düzce arası kaç saat; İstanbul Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 246 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. İstanbul Düzce arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir. İstanbul Düzce arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 196 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 45 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

2 saat 30 dakika

Otobüs ile;

3 saat 30 dakika

Uçak ile;

45 dakika

İstanbul Düzce Arası Ne Kadar Yakıt Gider

İstanbul Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 246 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 14 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 20 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

İstanbul Düzce Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

İstanbul Düzce arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan İstanbul’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan İstanbul’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.