İçeriğe geç

İstanbul Bolu Arası Kaç KM

İstanbul Bolu arası kaç km; yazımızda öncelikle İstanbul ve Bolu şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, İstanbul Bolu arası kaç km? İstanbul Bolu arası kaç saat? İstanbul Bolu yol tarifi? İstanbul Bolu arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

İstanbul ile Bolu İli Hakkında Genel Bilgiler

İstanbul ili;

Marmara bölgesinde yer alan İstanbul ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. İstanbul ili yüzölçümü yaklaşık 5.461 km2’dir. İstanbul ilinin coğrafi konumu ise 41.013611°N 28.955°E GPS koordinatlarıdır.

Bolu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bolu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bolu ili yüzölçümü yaklaşık 7,410 km2’dir. Bolu ilinin coğrafi konumu ise 40°40′45″K 31°33′30″D GPS koordinatlarıdır.

İstanbul Bolu Arası Kaç KM

İstanbul Bolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 264 km’dir. İstanbul Bolu arası mesafe havayolu ile yaklaşık 224 km’dir.

İstanbul Adana Arası Kaç KM

İstanbul Bolu Arası Kaç Saat

İstanbul Bolu arası kaç saat; İstanbul Bolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 264 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 3 saat sürmektedir. İstanbul Bolu arası mesafe otobüs ile yaklaşık 4 saat sürmektedir. İstanbul Bolu arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 224 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 47 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

3 saat

Otobüs ile;

4 saat

Uçak ile;

47 dakika

İstanbul Bolu Arası Ne Kadar Yakıt Gider

İstanbul Bolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 264 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 15 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 22 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

İstanbul Bolu Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

İstanbul Bolu arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan İstanbul’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan İstanbul’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bolu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bolu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.