Isparta Yalvaç Arası Kaç KM

Isparta Yalvaç arası kaç km; yazımızda öncelikle Isparta ve Yalvaç şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Isparta Yalvaç arası kaç km? Isparta Yalvaç arası kaç saat? Isparta Yalvaç yol tarifi? Isparta Yalvaç arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Isparta ile Yalvaç İli Hakkında Genel Bilgiler

Isparta ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Isparta ilinin yüzölçümü yaklaşık 8,913 km2’dir. Isparta ilinin coğrafi konumu ise 37° 45′ 45.5400” Kuzey ve 30° 33′ 13.3380” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Yalvaç ilçesi;

Akdeniz bölgesinde yer alan Yalvaç ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 1,402 km2dir. Yalvaç ilçesinin coğrafi konumu ise 38° 17′ 58.1028” Kuzey ve 31° 10′ 32.8944” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Isparta Yalvaç Arası Kaç KM

Isparta Yalvaç arası mesafe karayolu ile yaklaşık 110 km’dir.

Isparta Yalvaç Arası Kaç KM

Isparta Yalvaç Arası Kaç Saat

Isparta Yalvaç arası kaç saat; Isparta Yalvaç arası mesafe karayolu ile yaklaşık 110 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir. Isparta Yalvaç arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat 30 dakika

Otobüs ile;

2 saat 30 dakika

Isparta Yalvaç Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Isparta Yalvaç arası mesafe karayolu ile yaklaşık 110 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 7 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 9 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Isparta Yalvaç Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Isparta Yalvaç arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Isparta’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Isparta’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Yalvaç’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Yalvaç’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.