Isparta Şarkikaraağaç Arası Kaç KM

Isparta Şarkikaraağaç arası kaç km; yazımızda öncelikle Isparta ve Şarkikaraağaç şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Isparta Şarkikaraağaç arası kaç km? Isparta Şarkikaraağaç arası kaç saat? Isparta Şarkikaraağaç yol tarifi? Isparta Şarkikaraağaç arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Isparta ile Şarkikaraağaç İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Isparta ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Isparta ilinin yüzölçümü yaklaşık 8,913 km2’dir. Isparta ilinin coğrafi konumu ise 37° 45′ 45.5400” Kuzey ve 30° 33′ 13.3380” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Şarkikaraağaç ilçesi;

Akdeniz bölgesinde yer alan Şarkikaraağaç ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 1,068 km2dir. Şarkikaraağaç ilçesinin coğrafi konumu ise 38° 4′ 47.2656” Kuzey ve 31° 21′ 42.4512” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Isparta Şarkikaraağaç Arası Kaç KM

Isparta Şarkikaraağaç arası mesafe karayolu ile yaklaşık 122 km’dir.

Isparta Şarkikaraağaç Arası Kaç KM

Isparta Şarkikaraağaç Arası Kaç Saat

Isparta Şarkikaraağaç arası kaç saat; Isparta Şarkikaraağaç arası mesafe karayolu ile yaklaşık 122 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir. Isparta Şarkikaraağaç arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat 30 dakika

Otobüs ile;

2 saat 30 dakika

Isparta Şarkikaraağaç Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Isparta Şarkikaraağaç arası mesafe karayolu ile yaklaşık 122 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 7 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 10 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Isparta Şarkikaraağaç Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Isparta Şarkikaraağaç arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Isparta’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Isparta’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Şarkikaraağaç’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Şarkikaraağaç’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.