İçeriğe geç

Gümüşhane Isparta Arası Kaç KM

Gümüşhane Isparta arası kaç km; yazımızda öncelikle Gümüşhane ve Isparta şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Gümüşhane Isparta arası kaç km? Gümüşhane Isparta arası kaç saat? Gümüşhane Isparta yol tarifi? Gümüşhane Isparta arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Gümüşhane ile Isparta İli Hakkında Genel Bilgiler

Gümüşhane ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Gümüşhane ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Gümüşhane ili yüzölçümü yaklaşık 6,575km2’dir. Gümüşhane ilinin coğrafi konumu ise 40°23′17″K 39°25′07″D GPS koordinatlarıdır.

Isparta ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Isparta ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Isparta ili yüzölçümü yaklaşık 8.993 km2’dir. Isparta ilinin coğrafi konumu ise 37°57′24″K 30°57′39″D GPS koordinatlarıdır.

Gümüşhane Isparta Arası Kaç KM

Gümüşhane Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 997 km’dir. Gümüşhane Isparta arası mesafe havayolu ile yaklaşık 806 km’dir.

Gümüşhane Isparta Arası Kaç KM

Gümüşhane Isparta Arası Kaç Saat

Gümüşhane Isparta arası kaç saat; Gümüşhane Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 997 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 11 saat sürmektedir. Gümüşhane Isparta arası mesafe otobüs ile yaklaşık 13 saat sürmektedir. Gümüşhane Isparta arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 806 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 35 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

11 saat

Otobüs ile;

13 saat

Uçak ile;

1 saat 35 dakika

Gümüşhane Isparta Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Gümüşhane Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 997 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 55 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 80 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Gümüşhane Isparta Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Gümüşhane Isparta arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Gümüşhane’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gümüşhane’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Isparta’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Isparta’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.