İçeriğe geç

Giresun Isparta Arası Kaç KM

Giresun Isparta arası kaç km; yazımızda öncelikle Giresun ve Isparta şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Giresun Isparta arası kaç km? Giresun Isparta arası kaç saat? Giresun Isparta yol tarifi? Giresun Isparta arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Giresun ile Isparta İli Hakkında Genel Bilgiler

Giresun ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Giresun ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Giresun ili yüzölçümü yaklaşık 6.934km2’dir. Giresun ilinin coğrafi konumu ise 40°34′47″K 38°35′40″D  GPS koordinatlarıdır.

Isparta ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Isparta ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Isparta ili yüzölçümü yaklaşık 8.993 km2’dir. Isparta ilinin coğrafi konumu ise 37°57′24″K 30°57′39″D GPS koordinatlarıdır.

Giresun Isparta Arası Kaç KM

Giresun Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1004 km’dir. Giresun Isparta arası mesafe havayolu ile yaklaşık 761 km’dir.

Giresun Isparta Arası Kaç KM

Giresun Isparta Arası Kaç Saat

Giresun Isparta arası kaç saat; Giresun Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1004 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 11 saat 30 dakika sürmektedir. Giresun Isparta arası mesafe otobüs ile yaklaşık 13 saat 30 dakika sürmektedir. Giresun Isparta arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 761 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

11 saat 30 dakika

Otobüs ile;

13 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 30 dakika

Giresun Isparta Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Giresun Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1004 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 56 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 81 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Giresun Isparta Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Giresun Isparta arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Giresun’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Giresun’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Isparta’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Isparta’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.