Isparta Fethiye Arası Kaç KM

Isparta Fethiye arası kaç km; yazımızda öncelikle Isparta ve Fethiye şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Isparta Fethiye arası kaç km? Isparta Fethiye arası kaç saat? Isparta Fethiye yol tarifi? Isparta Fethiye arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Isparta ile Fethiye İli Hakkında Genel Bilgiler

Isparta ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Isparta ilinin yüzölçümü yaklaşık 8,913 km2’dir. Isparta ilinin coğrafi konumu ise 37° 45′ 45.5400” Kuzey ve 30° 33′ 13.3380” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Fethiye ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Fethiye ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 875 km2dir. Fethiye ilçesinin coğrafi konumu ise 36° 39′ 33.2820” Kuzey ve 29° 7′ 34.8492” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Isparta Fethiye Arası Kaç KM

Isparta Fethiye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 236 km’dir.

Isparta Fethiye Arası Kaç KM

Isparta Fethiye Arası Kaç Saat

Isparta Fethiye arası kaç saat; Isparta Fethiye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 236 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 3 saat sürmektedir. Isparta Fethiye arası mesafe otobüs ile yaklaşık 4 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

3 saat

Otobüs ile;

4 saat

Isparta Fethiye Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Isparta Fethiye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 236 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 14 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 20 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Isparta Fethiye Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Isparta Fethiye arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Isparta’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Isparta’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Fethiye’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Fethiye’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.