İçeriğe geç

Eskişehir Isparta Arası Kaç KM

Eskişehir Isparta arası kaç km; yazımızda öncelikle Eskişehir ve Isparta şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Eskişehir Isparta arası kaç km? Eskişehir Isparta arası kaç saat? Eskişehir Isparta yol tarifi? Eskişehir Isparta arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Eskişehir ile Isparta İli Hakkında Genel Bilgiler

Eskişehir ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Eskişehir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Eskişehir ili yüzölçümü yaklaşık 13,925 km2’dir. Eskişehir ilinin coğrafi konumu ise 39° 46´ 15.1752″ ve 30° 30´56.1744″ GPS koordinatlarıdır.

Isparta ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Isparta ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Isparta ili yüzölçümü yaklaşık 8.993 km2’dir. Isparta ilinin coğrafi konumu ise 37°57′24″K 30°57′39″D GPS koordinatlarıdır.

Eskişehir Isparta Arası Kaç KM

Eskişehir Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 294 km’dir. Eskişehir Isparta arası mesafe havayolu ile yaklaşık 224 km’dir.

Eskişehir Isparta Arası Kaç KM

Eskişehir Isparta Arası Kaç Saat

Eskişehir Isparta arası kaç saat; Eskişehir Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 294 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir. Eskişehir Isparta arası mesafe otobüs ile yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Eskişehir Isparta arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 224 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 50 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

3 saat 30 dakika

Otobüs ile;

4 saat 30 dakika

Uçak ile;

50 dakika

Eskişehir Isparta Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Eskişehir Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 294 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 17 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 24   litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Eskişehir Isparta Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Eskişehir Isparta arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Eskişehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Eskişehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Isparta’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Isparta’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.