İçeriğe geç

Erzincan Isparta Arası Kaç KM

Erzincan Isparta arası kaç km; yazımızda öncelikle Erzincan ve Isparta şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Erzincan Isparta arası kaç km? Erzincan Isparta arası kaç saat? Erzincan Isparta yol tarifi? Erzincan Isparta arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Erzincan ile Isparta İli Hakkında Genel Bilgiler

Erzincan ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Erzincan ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Erzincan ili yüzölçümü yaklaşık 11,974 km2’dir. Erzincan ilinin coğrafi konumu ise 39°40′42″K 39°19′48″D  GPS koordinatlarıdır.

Isparta ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Isparta ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Isparta ili yüzölçümü yaklaşık 8.993 km2’dir. Isparta ilinin coğrafi konumu ise 37°57′24″K 30°57′39″D GPS koordinatlarıdır.

Erzincan Isparta Arası Kaç KM

Erzincan Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 986 km’dir. Erzincan Isparta arası mesafe havayolu ile yaklaşık 807 km’dir.

Erzincan Isparta Arası Kaç KM

Erzincan Isparta Arası Kaç Saat

Erzincan Isparta arası kaç saat; Erzincan Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 986 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 11 saat sürmektedir. Erzincan Isparta arası mesafe otobüs ile yaklaşık 13 saat sürmektedir. Erzincan Isparta arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 807 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 35 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

11 saat

Otobüs ile;

13 saat

Uçak ile;

1 saat 35 dakika

Erzincan Isparta Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Erzincan Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 986 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 55 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 79 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Erzincan Isparta Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Erzincan Isparta arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Erzincan’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Erzincan’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Isparta’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Isparta’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.