Isparta Eğirdir Arası Kaç KM

Isparta Eğirdir arası kaç km; yazımızda öncelikle Isparta ve Eğirdir şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Isparta Eğirdir arası kaç km? Isparta Eğirdir arası kaç saat? Isparta Eğirdir yol tarifi? Isparta Eğirdir arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Isparta ile Eğirdir İli Hakkında Genel Bilgiler

Isparta ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Isparta ilinin yüzölçümü yaklaşık 8.993 km2’dir. Isparta ilinin coğrafi konumu ise 37°57′24″K 30°57′39″D GPS koordinatlarıdır.

Eğirdir ilçesi;

Akdeniz bölgesinde yer alan Eğirdir ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 1,315 km2dir. Eğirdir ilçesinin coğrafi konumu ise 37° 52′ 26.6340” Kuzey ve 30° 51′ 3.2004” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Isparta Eğirdir Arası Kaç KM

Isparta Eğirdir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 35 km’dir. Isparta Eğirdir arası mesafe havayolu ile yaklaşık 20 km’dir.

Isparta Eğirdir Arası Kaç KM

Isparta Eğirdir Arası Kaç Saat

Isparta Eğirdir arası kaç saat; Isparta Eğirdir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 35 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 50 dakika sürmektedir. Isparta Eğirdir arası mesafe otobüs ile yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir. Isparta Eğirdir arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 20 kilometredir.

Özel araç ile;

50 dakika

Otobüs ile;

1 saat 30 dakika

Isparta Eğirdir Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Isparta Eğirdir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 35 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 2 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 3 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Isparta Eğirdir Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Isparta Eğirdir arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Isparta’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Isparta’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Eğirdir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Eğirdir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.