İçeriğe geç

Edirne Isparta Arası Kaç KM

Edirne Isparta arası kaç km; yazımızda öncelikle Edirne ve Isparta şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Edirne Isparta arası kaç km? Edirne Isparta arası kaç saat? Edirne Isparta yol tarifi? Edirne Isparta arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Edirne ile Isparta İli Hakkında Genel Bilgiler

Edirne ili;

Marmara bölgesinde yer alan Edirne ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Edirne ili yüzölçümü yaklaşık 6,098 km2’dir. Edirne ilinin coğrafi konumu ise 41.288°K 26.5215°D GPS koordinatlarıdır.

Isparta ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Isparta ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Isparta ili yüzölçümü yaklaşık 8.993 km2’dir. Isparta ilinin coğrafi konumu ise 37°57′24″K 30°57′39″D GPS koordinatlarıdır.

Edirne Isparta Arası Kaç KM

Edirne Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 810 km’dir. Edirne Isparta arası mesafe havayolu ile yaklaşık 555 km’dir.

Edirne Isparta Arası Kaç KM

Edirne Isparta Arası Kaç Saat

Edirne Isparta arası kaç saat; Edirne Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 810 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 9 saat sürmektedir. Edirne Isparta arası mesafe otobüs ile yaklaşık 10 saat 30 dakika sürmektedir. Edirne Isparta arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 555 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 15 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

9 saat

Otobüs ile;

10 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 15 dakika

Edirne Isparta Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Edirne Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 810 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 45 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 65 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Edirne Isparta Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Edirne Isparta arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Edirne’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Edirne’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Isparta’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Isparta’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.