İçeriğe geç

Düzce Isparta Arası Kaç KM

Düzce Isparta arası kaç km; yazımızda öncelikle Düzce ve Isparta şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Düzce Isparta arası kaç km? Düzce Isparta arası kaç saat? Düzce Isparta yol tarifi? Düzce Isparta arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Düzce ile Isparta İli Hakkında Genel Bilgiler

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Isparta ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Isparta ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Isparta ili yüzölçümü yaklaşık 8.993 km2’dir. Isparta ilinin coğrafi konumu ise 37°57′24″K 30°57′39″D GPS koordinatlarıdır.

Düzce Isparta Arası Kaç KM

Düzce Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 522 km’dir. Düzce Isparta arası mesafe havayolu ile yaklaşık 347 km’dir.

Düzce Isparta Arası Kaç KM

Düzce Isparta Arası Kaç Saat

Düzce Isparta arası kaç saat; Düzce Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 522 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat sürmektedir. Düzce Isparta arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Düzce Isparta arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 347 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat

Otobüs ile;

7 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat

Düzce Isparta Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Düzce Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 522 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 29 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 42 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Düzce Isparta Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Düzce Isparta arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Isparta’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Isparta’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.