Çorum Isparta Arası Kaç KM

Çorum Isparta arası kaç km; yazımızda öncelikle Çorum ve Isparta şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Çorum Isparta arası kaç km? Çorum Isparta arası kaç saat? Çorum Isparta yol tarifi? Çorum Isparta arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Çorum ile Isparta İli Hakkında Genel Bilgiler

Çorum ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Çorum ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Çorum ili yüzölçümü yaklaşık 12,820 km2’dir. Çorum ilinin coğrafi konumu ise 40.581°K 34.648°D GPS koordinatlarıdır.

Isparta ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Isparta ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Isparta ili yüzölçümü yaklaşık 8.993 km2’dir. Isparta ilinin coğrafi konumu ise 37°57′24″K 30°57′39″D GPS koordinatlarıdır.

Çorum Isparta Arası Kaç KM

Çorum Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 639 km’dir. Çorum Isparta arası mesafe havayolu ile yaklaşık 491 km’dir.

Çorum Isparta Arası Kaç KM

Çorum Isparta Arası Kaç Saat

Çorum Isparta arası kaç saat; Çorum Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 639 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Çorum Isparta arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saat sürmektedir. Çorum Isparta arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 491 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 10 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

7 saat 30 dakika

Otobüs ile;

9 saat

Uçak ile;

1 saat 10 dakika

Çorum Isparta Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Çorum Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 639 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 36 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 52 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Çorum Isparta Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Çorum Isparta arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Çorum’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Çorum’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Isparta’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Isparta’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.