İçeriğe geç

Çankırı Isparta Arası Kaç KM

Çankırı Isparta arası kaç km; yazımızda öncelikle Çankırı ve Isparta şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Çankırı Isparta arası kaç km? Çankırı Isparta arası kaç saat? Çankırı Isparta yol tarifi? Çankırı Isparta arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Çankırı ile Isparta İli Hakkında Genel Bilgiler

Çankırı ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Çankırı ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Çankırı ili yüzölçümü yaklaşık 7,388 km2’dir. Çankırı ilinin coğrafi konumu ise 40° 30′41°K 32° 30′34°D GPS koordinatlarıdır.

Isparta ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Isparta ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Isparta ili yüzölçümü yaklaşık 8.993 km2’dir. Isparta ilinin coğrafi konumu ise 37°57′24″K 30°57′39″D GPS koordinatlarıdır.

Çankırı Isparta Arası Kaç KM

Çankırı Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 518 km’dir. Çankırı Isparta arası mesafe havayolu ile yaklaşık 406 km’dir.

Çankırı Isparta Arası Kaç KM

Çankırı Isparta Arası Kaç Saat

Çankırı Isparta arası kaç saat; Çankırı Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 518 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Çankırı Isparta arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat sürmektedir. Çankırı Isparta arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 406 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 2 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat 30 dakika

Otobüs ile;

7 saat

Uçak ile;

1 saat 2 dakika

Çankırı Isparta Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Çankırı Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 518 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 29 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 42 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Çankırı Isparta Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Çankırı Isparta arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Çankırı’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Çankırı’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Isparta’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Isparta’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.