İçeriğe geç

Bolu Isparta Arası Kaç KM

Bolu Isparta arası kaç km; yazımızda öncelikle Bolu ve Isparta şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bolu Isparta arası kaç km? Bolu Isparta arası kaç saat? Bolu Isparta yol tarifi? Bolu Isparta arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bolu ile Isparta İli Hakkında Genel Bilgiler

Bolu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bolu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bolu ili yüzölçümü yaklaşık 7,410 km2’dir. Bolu ilinin coğrafi konumu ise 40°40′45″K 31°33′30″D GPS koordinatlarıdır.

Isparta ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Isparta ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Isparta ili yüzölçümü yaklaşık 8.993 km2’dir. Isparta ilinin coğrafi konumu ise 37°57′24″K 30°57′39″D GPS koordinatlarıdır.

Bolu Isparta Arası Kaç KM

Bolu Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 549 km’dir. Bolu Isparta arası mesafe havayolu ile yaklaşık 343 km’dir.

Bolu Isparta Arası Kaç Saat

Bolu Isparta arası kaç saat; Bolu Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 549 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat sürmektedir. Bolu Isparta arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Bolu Isparta arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 343 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 57 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat

Otobüs ile;

7 saat 30 dakika

Uçak ile;

57 dakika

Bolu Isparta Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bolu Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 549 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 31 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 44 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bolu Isparta Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bolu Isparta arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bolu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bolu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Isparta’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Isparta’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.