İçeriğe geç

Bingöl Isparta Arası Kaç KM

Bingöl Isparta arası kaç km; yazımızda öncelikle Bingöl ve Isparta şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bingöl Isparta arası kaç km? Bingöl Isparta arası kaç saat? Bingöl Isparta yol tarifi? Bingöl Isparta arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bingöl ile Isparta İli Hakkında Genel Bilgiler

Bingöl ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Bingöl ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bingöl ili yüzölçümü yaklaşık 8,253 km2’dir. Bingöl ilinin coğrafi konumu ise 39°02′28″K 40°40′33″D GPS koordinatlarıdır.

Isparta ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Isparta ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Isparta ili yüzölçümü yaklaşık 8.993 km2’dir. Isparta ilinin coğrafi konumu ise 37°57′24″K 30°57′39″D GPS koordinatlarıdır.

Bingöl Isparta Arası Kaç KM

Bingöl Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1125 km’dir. Bingöl Isparta arası mesafe havayolu ile yaklaşık 877 km’dir.

Bingöl Isparta Arası Kaç Saat

Bingöl Isparta arası kaç saat; Bingöl Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1125 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 12 saat 30 dakika sürmektedir. Bingöl Isparta arası mesafe otobüs ile yaklaşık 14 saat 30 dakika sürmektedir. Bingöl Isparta arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 877 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 40 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

12 saat 30 dakika

Otobüs ile;

14 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 40 dakika

Bingöl Isparta Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bingöl Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1125 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 62 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 91 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bingöl Isparta Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bingöl Isparta arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bingöl’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bingöl’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Isparta’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Isparta’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.