İçeriğe geç

Isparta Batman Arası Kaç KM

Isparta Batman arası kaç km; yazımızda öncelikle Isparta ve Batman şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Isparta Batman arası kaç km? Isparta Batman arası kaç saat? Isparta Batman yol tarifi? Isparta Batman arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Isparta ile Batman İli Hakkında Genel Bilgiler

Isparta ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Isparta ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Isparta ili yüzölçümü yaklaşık 8.993 km2’dir. Isparta ilinin coğrafi konumu ise 37°57′24″K 30°57′39″D GPS koordinatlarıdır.

Batman ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Batman ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Batman ili yüzölçümü yaklaşık 4,654 km2’dir. Batman ilinin coğrafi konumu ise 38°04′55″K 41°24′26″D  GPS koordinatlarıdır.

Isparta Batman Arası Kaç KM

Isparta Batman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1200 km’dir. Isparta Batman arası mesafe havayolu ile yaklaşık 930 km’dir.

Isparta Batman Arası Kaç Saat

Isparta Batman arası kaç saat; Isparta Batman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1200 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 13 saat 30 dakika sürmektedir. Isparta Batman arası mesafe otobüs ile yaklaşık 15 saat 30 dakika sürmektedir. Isparta Batman arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 930 kilometre olup havayoluyla yaklaşık  1 saat 45 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

13 saat 30 dakika

Otobüs ile;

15 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 45 dakika

Isparta Batman Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Isparta Batman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1200 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 67 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 97 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Isparta Batman Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Isparta Batman arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Isparta’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Isparta’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Batman’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Batman’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.