İçeriğe geç

İnhisar Yol Tarifi

Bilecik İnhisar yol tarifi; yazımızda öncelikle İnhisar şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, İnhisar’a nasıl gidilir? İnhisar yol tarifi? İnhisar yol haritası? İnhisar İlçeleri Yol Güzergahı? Sorularına yanıt vereceğiz.

İnhisar İlçesi Hakkında

Marmara bölgesinde yer alan Bilecik’in ilçesi olan İnhisar, Bilecik’in yerleşim yerlerinden biridir. İnhisar İlçesi yüzölçümü yaklaşık olarak 244 km2’dir. İnhisar ilçesinin rakımı ise 208 m olarak hesaplanmıştır. İnhisar ilinin Kuzeyinde Yenipazar, doğusunda ise Eskişehir, batısında Söğüt ilçeleri bulunmaktadır. İnhisar ilçesi Karasal iklimine sahiptir. Söz konusu olan ilçe tarım için elverişli alanları bulunmaktadır ve yatırım için uygun alanlar barındırmaktadır. İnhisar İçesinin turizm noktaları da vardır. Ayrıca tarihi, doğal ve kültürel gezilecek yerleri de barındırmaktadır. İnhisar ilçesi 2019 yılı TÜİK verilerine göre 2.414 nüfusa sahiptir.

İnhisar İlçesi hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

İnhisar Yol Tarifi

Bulunduğunuz konumdan İnhisar’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız

İnhisar Yol Haritası

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan İnhisar’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz.  

İnhisar’a Nasıl Gidilir? İnhisar Yol Tarifi

İnhisar’a kara yolu ya da demir yolunu tercih ederek gidebilirsiniz. Karayolu ile özel aracınız veya kara yolu toplu taşıma araçları ile İnhisar’a gelebilirsiniz. İnhisar karayolu ile Bilecik şehir merkezine 53,3 km, İstanbul’a yaklaşık 245 km, Ankara’ya yaklaşık 283 km, İzmir’den ise yaklaşık     489 km uzaklıktadır. Hava yolunu ulaşımı yoktur. Demir yolu ile ulaşımı tercih edecek olursanız TCDD seferleri sayesinde Bilecik’e demiryolu üzerinden ulaşabilirsiniz. Bilecik demiryolu istasyonlarından yine özel araçla ve ya toplu taşıma araçlarıyla İnhisar ilçesine ulaşım sağlamanız mümkün olmaktadır.