İnegöl Polatlı Arası Kaç KM

İnegöl Polatlı arası kaç km; yazımızda öncelikle İnegöl ve Polatlı şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, İnegöl Polatlı arası kaç km? İnegöl Polatlı arası kaç saat? İnegöl Polatlı yol tarifi? İnegöl Polatlı arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

İnegöl ile Polatlı İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

İnegöl ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan İnegöl ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 1,118 km2’dir. İnegöl ilçesinin coğrafi konumu ise 40° 4′ 48.2952” Kuzey ve 29° 30′ 34.9092” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Polatlı ilçesi;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Polatlı ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 3,618 km2dir. Polatlı ilçesinin coğrafi konumu ise 39° 35′ 6.1764” Kuzey ve 32° 8′ 40.9164” Doğu GPS koordinatlarıdır.

İnegöl Polatlı Arası Kaç KM

İnegöl Polatlı arası mesafe karayolu ile yaklaşık 262 km’dir.

İnegöl Polatlı Arası Kaç KM

İnegöl Polatlı Arası Kaç Saat

İnegöl Polatlı arası kaç saat; İnegöl Polatlı arası mesafe karayolu ile yaklaşık 262 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 3 saat sürmektedir. İnegöl Polatlı arası mesafe otobüs ile yaklaşık 4 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

3 saat

Otobüs ile;

4 saat

İnegöl Polatlı Arası Ne Kadar Yakıt Gider

İnegöl Polatlı arası mesafe karayolu ile yaklaşık 262 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 15 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 21 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

İnegöl Polatlı Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

İnegöl Polatlı arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan İnegöl’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan İnegöl’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Polatlı’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Polatlı’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.