İncirliova Yol Tarifi

Aydın İncirliova yol tarifi; yazımızda öncelikle İncirliova şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, İncirliova’ya nasıl gidilir? İncirliova yol tarifi? İncirliova yol haritası? İncirliova İlçeleri Yol Güzergahı? Sorularına yanıt vereceğiz.

İncirliova İlçesi Hakkında

Ege bölgesinde yer alan Aydın’ın ilçesi olan İncirliova, Aydın’ın yerleşim yerlerinden biridir. İncirliova İlçesi yüzölçümü yaklaşık olarak 188 km2’dir. İncirliova ilçesinin rakımı ise 43 m olarak hesaplanmıştır. İncirliova ilinin Kuzeyinde İzmir, doğusunda ise Efeler, batısında Germencik, Güneyinde ise Koçarlı ilçeleri bulunmaktadır. İncirliova ilçesi Akdeniz iklimine sahiptir. Söz konusu olan ilçe tarım için elverişli alanları bulunmaktadır ve yatırım için uygun alanlar barındırmaktadır. İncirliova İçesinin turizm noktaları da vardır. Ayrıca tarihi, doğal ve kültürel gezilecek yerleri de barındırmaktadır. İncirliova ilçesi 2020 yılı TÜİK verilerine göre 53.999 nüfusa sahiptir.

İncirliova İlçesi hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

İncirliova Yol Tarifi

Bulunduğunuz konumdan İncirliova’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

İncirliova Yol Haritası

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan İncirliova’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz.  

İncirliova’ya Nasıl Gidilir? İncirliova Yol Tarifi

İncirliova’ya kara yolu ya da demir yolunu tercih ederek gidebilirsiniz. Karayolu ile özel aracınız veya kara yolu toplu taşıma araçları ile İncirliova’ya gelebilirsiniz. İncirliova karayolu ile Aydın şehir merkezine 15,0 km, İstanbul’a yaklaşık 564 km, Ankara’ya yaklaşık 614 km, İzmir’den ise yaklaşık 105 km uzaklıktadır. Hava yolu ulaşımı yoktur. Demir yolu ile ulaşımı tercih edecek olursanız TCDD seferleri sayesinde Aydın’a demiryolu üzerinden ulaşabilirsiniz. Aydın demiryolu istasyonlarından yine özel araçla ve ya toplu taşıma araçlarıyla İncirliova ilçesine ulaşım sağlamanız mümkün olmaktadır.