İçeriğe geç

Düzce Iğdır Arası Kaç KM

Düzce Iğdır arası kaç km; yazımızda öncelikle Düzce ve Iğdır şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Düzce Iğdır arası kaç km? Düzce Iğdır arası kaç saat? Düzce Iğdır yol tarifi? Düzce Iğdır arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Düzce ile Iğdır İli Hakkında Genel Bilgiler

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Iğdır ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Iğdır ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Iğdır ili yüzölçümü yaklaşık 3,539 km2’dir. Iğdır ilinin coğrafi konumu ise 39°53′37″K 43°59′52″D GPS koordinatlarıdır.

Düzce Iğdır Arası Kaç KM

Düzce Iğdır arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1307 km’dir. Düzce Iğdır arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1097 km’dir.

Düzce Iğdır Arası Kaç KM

Düzce Iğdır Arası Kaç Saat

Düzce Iğdır arası kaç saat; Düzce Iğdır arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1307 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 14 saat 30 dakika sürmektedir. Düzce Iğdır arası mesafe otobüs ile yaklaşık 16 saat 30 dakika sürmektedir. Düzce Iğdır arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1097 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 2 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

14 saat 30 dakika

Otobüs ile;

16 saat 30 dakika

Uçak ile;

2 saat

Düzce Iğdır Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Düzce Iğdır arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1307 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 72 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 105 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Düzce Iğdır Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Düzce Iğdır arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Iğdır’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Iğdır’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.