İçeriğe geç

Bilecik Iğdır Arası Kaç KM

Bilecik Iğdır arası kaç km; yazımızda öncelikle Bilecik ve Iğdır şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bilecik Iğdır arası kaç km? Bilecik Iğdır arası kaç saat? Bilecik Iğdır yol tarifi? Bilecik Iğdır arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bilecik ile Iğdır İli Hakkında Genel Bilgiler

Bilecik ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bilecik ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bilecik ili yüzölçümü yaklaşık 14.030 km2’dir. Bilecik ilinin coğrafi konumu ise 36°30-38°25” Kuzey ve 34°48-36°41” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Iğdır ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Iğdır ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Iğdır ili yüzölçümü yaklaşık 3,539 km2’dir. Iğdır ilinin coğrafi konumu ise 39°53′37″K 43°59′52″D GPS koordinatlarıdır.

Bilecik Iğdır Arası Kaç KM

Bilecik Iğdır arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1489 km’dir. Bilecik Iğdır arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1198 km’dir.

Bilecik Iğdır Arası Kaç Saat

Bilecik Iğdır arası kaç saat; Bilecik Iğdır arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1489 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 16 saat 30 dakika sürmektedir. Bilecik Iğdır arası mesafe otobüs ile yaklaşık 18 saat 30 dakika sürmektedir. Bilecik Iğdır arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1198 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 2 saat 5 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

16 saat 30 dakika

Otobüs ile;

18 saat 30 dakika

Uçak ile;

2 saat 5 dakika

Bilecik Iğdır Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bilecik Iğdır arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1489 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 82 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 120 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bilecik Iğdır Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bilecik Iğdır arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bilecik’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bilecik’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Iğdır’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Iğdır’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.