Hopa Artvin Arası Kaç KM

Hopa Artvin arası kaç km; yazımızda öncelikle Hopa ve Artvin şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Hopa Artvin arası kaç km? Hopa Artvin arası kaç saat? Hopa Artvin yol tarifi? Hopa Artvin arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Hopa ile Artvin İli Hakkında Genel Bilgiler

Hopa ilçesi;

Karadeniz bölgesinde yer alan Hopa ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 204 km2’dir. Hopa ilçesinin coğrafi konumu ise 41° 23′ 40.6284” Kuzey ve 41° 25′ 11.4312” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Artvin ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Artvin ilinin yüzölçümü yaklaşık 7,359 km2dir. Artvin ilinin coğrafi konumu ise 41° 10′ 51.3804” Kuzey ve 41° 49′ 14.9520” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Hopa Artvin Arası Kaç KM

Hopa Artvin arası mesafe karayolu ile yaklaşık 60 km’dir.

Hopa Artvin Arası Kaç KM

Hopa Artvin Arası Kaç Saat

Hopa Artvin arası kaç saat; Hopa Artvin arası mesafe karayolu ile yaklaşık 60 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat sürmektedir. Hopa Artvin arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat

Otobüs ile;

2 saat

Hopa Artvin Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Hopa Artvin arası mesafe karayolu ile yaklaşık 60 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 4 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 5 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Hopa Artvin Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Hopa Artvin arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Hopa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Hopa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Artvin’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Artvin’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.