İçeriğe geç

Hayrabolu Yol Tarifi

Tekirdağ Hayrabolu yol tarifi; yazımızda öncelikle Hayrabolu şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Hayrabolu’ya nasıl gidilir? Hayrabolu yol tarifi? Hayrabolu yol haritası? Hayrabolu İlçeleri Yol Güzergahı? Sorularına yanıt vereceğiz.

Hayrabolu İlçesi Hakkında

Marmara bölgesinde yer alan Tekirdağ’ın ilçesi olan Hayrabolu, Tekirdağ’ın yerleşim yerlerinden biridir. Hayrabolu İlçesi yüzölçümü yaklaşık olarak 1.009 km2’dir. Hayrabolu ilçesinin rakımı ise 62 m olarak hesaplanmıştır. Hayrabolu ilçesinin Kuzeyinde Kırklareli, doğusunda Muratlı ve Süleymanpaşa, batısında Edirne, Güneyinde ise Malkara ilçeleri bulunmaktadır. Hayrabolu ilçesi Marmara iklimine sahiptir. Söz konusu olan ilçe tarım için elverişli alanları bulunmaktadır ve yatırım için uygun alanlar barındırmaktadır. Hayrabolu İçesinin turizm noktaları da vardır. Ayrıca tarihi, doğal ve kültürel gezilecek yerleri de barındırmaktadır. Hayrabolu ilçesi 2019 yılı TÜİK verilerine göre 32.268 nüfusa sahiptir.

Hayrabolu İlçesi hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Hayrabolu Yol Tarifi

Bulunduğunuz konumdan Hayrabolu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Hayrabolu Yol Haritası

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Hayrabolu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz.  

Hayrabolu’ya Nasıl Gidilir? Hayrabolu Yol Tarifi

Hayrabolu’ya kara yolu, hava yolu ya da demir yolunu tercih ederek gidebilirsiniz. Karayolu ile özel aracınız veya kara yolu toplu taşıma araçları ile Hayrabolu’ya gelebilirsiniz. Hayrabolu karayolu ile Tekirdağ şehir merkezine 20 km, İstanbul’a yaklaşık 206 km, Ankara’ya yaklaşık 663 km, İzmir’den ise yaklaşık 442 km uzaklıktadır. Hava yolunu tercih edecek olursanız, bulunduğunuz şehrin havalimanından Tekirdağ Şehir Merkezinde yer alan Tekirdağ Çorlu Atatürk Havalimanı’na gidebilirsiniz. Tekirdağ Çorlu Atatürk Havaalanından özel araçla ve ya toplu taşıma araçlarıyla Hayrabolu ilçesine ulaşım sağlayabilirsiniz. Demir yolu ile ulaşımı tercih edecek olursanız TCDD seferleri sayesinde Tekirdağ’a demiryolu üzerinden ulaşabilirsiniz. Tekirdağ demiryolu istasyonlarından yine özel araçla ve ya toplu taşıma araçlarıyla Hayrabolu ilçesine ulaşım sağlamanız mümkün olmaktadır.