Hatay Düzce Arası Kaç KM

Hatay Düzce arası kaç km; yazımızda öncelikle Hatay ve Düzce şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Hatay Düzce arası kaç km? Hatay Düzce arası kaç saat? Hatay Düzce yol tarifi? Hatay Düzce arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Hatay ile Düzce İli Hakkında Genel Bilgiler

Hatay ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Hatay ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Hatay ili yüzölçümü yaklaşık 5,524 km2’dir. Hatay ilinin coğrafi konumu ise 35° 52′ – 37° 4′ kuzey enlemleri ile 35° 40′ – 36° 35′ boylamları GPS koordinatlarıdır.

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Hatay Düzce Arası Kaç KM

Hatay Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 825 km’dir. Hatay Düzce arası mesafe havayolu ile yaklaşık 623 km’dir.

Hatay Düzce Arası Kaç KM

Hatay Düzce Arası Kaç Saat

Hatay Düzce arası kaç saat; Hatay Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 825 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 9 saat 30 dakika sürmektedir. Hatay Düzce arası mesafe otobüs ile yaklaşık 11 saat sürmektedir. Hatay Düzce arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 623 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 20 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

9 saat 30 dakika

Otobüs ile;

11 saat

Uçak ile;

1 saat 20 dakika

Hatay Düzce Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Hatay Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 825 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 46 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 66 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Hatay Düzce Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Hatay Düzce arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Hatay’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Hatay’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.