İçeriğe geç

Han Yol Tarifi

Eskişehir Han yol tarifi; yazımızda öncelikle Han şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Han’a nasıl gidilir? Han yol tarifi? Han yol haritası? Han İlçeleri Yol Güzergahı? Sorularına yanıt vereceğiz.

Han İlçesi Hakkında

İç Anadolu bölgesinde yer alan Eskişehir’in ilçesi olan Han, Eskişehir’in yerleşim yerlerinden biridir. Han İlçesi yüzölçümü yaklaşık olarak 378 km2’dir. Han ilçesinin rakımı ise 1.224 m olarak hesaplanmıştır. Han ilinin doğusunda ise Çifteler, batısında Seyitgazi, Güneyinde ise Afyonkarahisar ilçeleri bulunmaktadır. Han ilçesi Karasal iklimine sahiptir. Söz konusu olan ilçe tarım için elverişli alanları bulunmaktadır ve yatırım için uygun alanlar barındırmaktadır. Han İçesinin turizm noktaları da vardır. Ayrıca tarihi, doğal ve kültürel gezilecek yerleri de barındırmaktadır. Han ilçesi 2019 yılı TÜİK verilerine göre 2.117 nüfusa sahiptir.

Han İlçesi hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Han Yol Tarifi

Bulunduğunuz konumdan Han’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Han Yol Haritası

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Han’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz.  

Han’a Nasıl Gidilir? Han Yol Tarifi

Han’a kara yolu ya da demir yolunu tercih ederek gidebilirsiniz. Karayolu ile özel aracınız veya kara yolu toplu taşıma araçları ile Han’a gelebilirsiniz. Han karayolu ile Eskişehir şehir merkezine 79.5 km, İstanbul’a yaklaşık 379 km, Ankara’ya yaklaşık 230 km, İzmir’den ise yaklaşık 396 km uzaklıktadır. Hava yolu ulaşımı bulunmamaktadır. Demir yolu ile ulaşımı tercih edecek olursanız TCDD seferleri sayesinde Eskişehir’e demiryolu üzerinden ulaşabilirsiniz. Eskişehir demiryolu istasyonlarından yine özel araçla ve ya toplu taşıma araçlarıyla Han ilçesine ulaşım sağlamanız mümkün olmaktadır. Han’a Nasıl Gidilir? Han Yol Tarifi