İçeriğe geç

Düzce Hakkâri Arası Kaç KM

Düzce Hakkâri arası kaç km; yazımızda öncelikle Düzce ve Hakkâri şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Düzce Hakkâri arası kaç km? Düzce Hakkâri arası kaç saat? Düzce Hakkâri yol tarifi? Düzce Hakkâri arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Düzce ile Hakkâri İli Hakkında Genel Bilgiler

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Hakkâri ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Hakkâri ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Hakkâri ili yüzölçümü yaklaşık 9,521 km2’dir. Hakkâri ilinin coğrafi konumu ise 37°27′58″K 44°03′52″D GPS koordinatlarıdır.

Düzce Hakkâri Arası Kaç KM

Düzce Hakkâri arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1597 km’dir. Düzce Hakkâri arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1143 km’dir.

Düzce Hakkâri Arası Kaç KM

Düzce Hakkâri Arası Kaç Saat

Düzce Hakkâri arası kaç saat; Düzce Hakkâri arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1597 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 17 saat 30 dakika sürmektedir. Düzce Hakkâri arası mesafe otobüs ile yaklaşık 19 saat 30 dakika sürmektedir. Düzce Hakkâri arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1143 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 2 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

17 saat 30 dakika

Otobüs ile;

19 saat 30 dakika

Uçak ile;

2 saat

Düzce Hakkâri Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Düzce Hakkâri arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1597 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 88 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 128 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Düzce Hakkâri Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Düzce Hakkâri arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Hakkâri’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Hakkâri’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.