Güre Ayvalık Arası Kaç KM

Güre Ayvalık arası kaç km; yazımızda öncelikle Güre ve Ayvalık şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Güre Ayvalık arası kaç km? Güre Ayvalık arası kaç saat? Güre Ayvalık yol tarifi? Güre Ayvalık arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Güre ile Ayvalık İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Güre ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Güre içesinin yüzölçümü yaklaşık — km2’dir. Güre ilçesinin coğrafi konumu ise — koordinatlarıdır.

Ayvalık ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Ayvalık ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 305 km2dir. Ayvalık ilçesinin coğrafi konumu 39° 19′ 9.0588” Kuzey ve 26° 41′ 32.5932” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Güre Ayvalık Arası Kaç KM

Güre Ayvalık arası mesafe karayolu ile yaklaşık 61 km’dir.

Güre Ayvalık Arası Kaç KM

Güre Ayvalık Arası Kaç Saat

Güre Ayvalık arası kaç saat; Güre Ayvalık arası mesafe karayolu ile yaklaşık 61 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat sürmektedir. Güre Ayvalık arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat

Otobüs ile;

2 saat

Güre Ayvalık Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Güre Ayvalık arası mesafe karayolu ile yaklaşık 61 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 4 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 5 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Güre Ayvalık Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Güre Ayvalık arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Güre’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Güre’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Ayvalık’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ayvalık’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.