İçeriğe geç

Gümüşova Yol Tarifi

Düzce Gümüşova yol tarifi; yazımızda öncelikle Gümüşova şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Gümüşova’ya nasıl gidilir? Gümüşova yol tarifi? Gümüşova yol haritası? Gümüşova İlçeleri Yol Güzergahı? Sorularına yanıt vereceğiz.

Gümüşova İlçesi Hakkında

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce’nin ilçesi olan Gümüşova, Düzce’nin yerleşim yerlerinden biridir. Gümüşova İlçesi yüzölçümü yaklaşık olarak 103 km2’dir. Gümüşova ilçesinin rakımı ise 195 m olarak hesaplanmıştır. Gümüşova ilçesinin Kuzeyinde Cumayeri, doğusunda Çilimli, batısında Sakarya, Güneyinde ise Gölyaka ilçeleri bulunmaktadır. Gümüşova ilçesi Karadeniz iklimine sahiptir. Söz konusu olan ilçe tarım için elverişli alanları bulunmaktadır ve yatırım için uygun alanlar barındırmaktadır. Gümüşova İçesinin turizm noktaları da vardır. Ayrıca tarihi, doğal ve kültürel gezilecek yerleri de barındırmaktadır. Gümüşova ilçesi 2019 yılı TÜİK verilerine göre 15.842 nüfusa sahiptir.

Gümüşova İlçesi hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Gümüşova Yol Tarifi

Bulunduğunuz konumdan Gümüşova’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Gümüşova Yol Haritası

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gümüşova’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz.  

Gümüşova’ya Nasıl Gidilir? Gümüşova Yol Tarifi

Gümüşova’ya kara yolu tercih ederek gidebilirsiniz. Karayolu ile özel aracınız veya kara yolu toplu taşıma araçları ile Gümüşova’ya gelebilirsiniz. Gümüşova karayolu ile Düzce şehir merkezine 31.5 km, İstanbul’a yaklaşık 203 km, Ankara’ya yaklaşık 257 km, İzmir’den ise yaklaşık 556 km uzaklıktadır. Hava yolu ulaşımı ve Demir yolu ile ulaşımı yoktur.