İçeriğe geç

Giresun Gümüşhane Arası Kaç KM

Giresun Gümüşhane arası kaç km; yazımızda öncelikle Giresun ve Gümüşhane şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Giresun Gümüşhane arası kaç km? Giresun Gümüşhane arası kaç saat? Giresun Gümüşhane yol tarifi? Giresun Gümüşhane arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Giresun ile Gümüşhane İli Hakkında Genel Bilgiler

Giresun ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Giresun ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Giresun ili yüzölçümü yaklaşık 6.934km2’dir. Giresun ilinin coğrafi konumu ise 40°34′47″K 38°35′40″D  GPS koordinatlarıdır.

Gümüşhane ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Gümüşhane ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Gümüşhane ili yüzölçümü yaklaşık 6,575km2’dir. Gümüşhane ilinin coğrafi konumu ise 40°23′17″K 39°25′07″D GPS koordinatlarıdır.

Giresun Gümüşhane Arası Kaç KM

Giresun Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 182 km’dir. Giresun Gümüşhane arası mesafe havayolu ile yaklaşık 105 km’dir.

Giresun Gümüşhane Arası Kaç KM

Giresun Gümüşhane Arası Kaç Saat

Giresun Gümüşhane arası kaç saat; Giresun Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 182 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 2 saat sürmektedir. Giresun Gümüşhane arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saat sürmektedir. Giresun Gümüşhane arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 105 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 40 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

2 saat

Otobüs ile;

3 saat

Uçak ile;

40 dakika

Giresun Gümüşhane Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Giresun Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 182 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 11 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 15 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Giresun Gümüşhane Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Giresun Gümüşhane arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Giresun’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Giresun’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Gümüşhane’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gümüşhane’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.