İçeriğe geç

Gaziantep Gümüşhane Arası Kaç KM

Gaziantep Gümüşhane arası kaç km; yazımızda öncelikle Gaziantep ve Gümüşhane şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Gaziantep Gümüşhane arası kaç km? Gaziantep Gümüşhane arası kaç saat? Gaziantep Gümüşhane yol tarifi? Gaziantep Gümüşhane arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Gaziantep ile Gümüşhane İli Hakkında Genel Bilgiler

Gaziantep ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Gaziantep ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Gaziantep ili yüzölçümü yaklaşık 6,803 km2’dir. Gaziantep ilinin coğrafi konumu ise 37°02′26″K 37°18′25″D GPS koordinatlarıdır.

Gümüşhane ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Gümüşhane ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Gümüşhane ili yüzölçümü yaklaşık 6,575km2’dir. Gümüşhane ilinin coğrafi konumu ise 40°23′17″K 39°25′07″D GPS koordinatlarıdır.

Gaziantep Gümüşhane Arası Kaç KM

Gaziantep Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 660 km’dir. Gaziantep Gümüşhane arası mesafe havayolu ile yaklaşık 395 km’dir.

Gaziantep Gümüşhane Arası Kaç KM

Gaziantep Gümüşhane Arası Kaç Saat

Gaziantep Gümüşhane arası kaç saat; Gaziantep Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 660 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Gaziantep Gümüşhane arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saat sürmektedir. Gaziantep Gümüşhane arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 395 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

7 saat 30 dakika

Otobüs ile;

9 saat

Uçak ile;

1 saat

Gaziantep Gümüşhane Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Gaziantep Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 660 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 37 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 53 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Gaziantep Gümüşhane Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Gaziantep Gümüşhane arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Gaziantep’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gaziantep’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Gümüşhane’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gümüşhane’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.