İçeriğe geç

Eskişehir Gümüşhane Arası Kaç KM

Eskişehir Gümüşhane arası kaç km; yazımızda öncelikle Eskişehir ve Gümüşhane şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Eskişehir Gümüşhane arası kaç km? Eskişehir Gümüşhane arası kaç saat? Eskişehir Gümüşhane yol tarifi? Eskişehir Gümüşhane arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Eskişehir ile Gümüşhane İli Hakkında Genel Bilgiler

Eskişehir ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Eskişehir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Eskişehir ili yüzölçümü yaklaşık 13,925 km2’dir. Eskişehir ilinin coğrafi konumu ise 39° 46´ 15.1752″ ve 30° 30´56.1744″ GPS koordinatlarıdır.

Gümüşhane ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Gümüşhane ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Gümüşhane ili yüzölçümü yaklaşık 6,575km2’dir. Gümüşhane ilinin coğrafi konumu ise 40°23′17″K 39°25′07″D GPS koordinatlarıdır.

Eskişehir Gümüşhane Arası Kaç KM

Eskişehir Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 936 km’dir. Eskişehir Gümüşhane arası mesafe havayolu ile yaklaşık 750 km’dir.

Eskişehir Gümüşhane Arası Kaç KM

Eskişehir Gümüşhane Arası Kaç Saat

Eskişehir Gümüşhane arası kaç saat; Eskişehir Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 936 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 10 saat 30 dakika sürmektedir. Eskişehir Gümüşhane arası mesafe otobüs ile yaklaşık 12 saat 30 dakika sürmektedir. Eskişehir Gümüşhane arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 750 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

10 saat 30 dakika

Otobüs ile;

12 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 30 dakika

Eskişehir Gümüşhane Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Eskişehir Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 936 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 52 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 75 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Eskişehir Gümüşhane Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Eskişehir Gümüşhane arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Eskişehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Eskişehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Gümüşhane’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gümüşhane’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.