İçeriğe geç

Edirne Gümüşhane Arası Kaç KM

Edirne Gümüşhane arası kaç km; yazımızda öncelikle Edirne ve Gümüşhane şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Edirne Gümüşhane arası kaç km? Edirne Gümüşhane arası kaç saat? Edirne Gümüşhane yol tarifi? Edirne Gümüşhane arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Edirne ile Gümüşhane İli Hakkında Genel Bilgiler

Edirne ili;

Marmara bölgesinde yer alan Edirne ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Edirne ili yüzölçümü yaklaşık 6,098 km2’dir. Edirne ilinin coğrafi konumu ise 41.288°K 26.5215°D GPS koordinatlarıdır.

Gümüşhane ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Gümüşhane ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Gümüşhane ili yüzölçümü yaklaşık 6,575km2’dir. Gümüşhane ilinin coğrafi konumu ise 40°23′17″K 39°25′07″D GPS koordinatlarıdır.

Edirne Gümüşhane Arası Kaç KM

Edirne Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1276 km’dir. Edirne Gümüşhane arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1081 km’dir.

Edirne Gümüşhane Arası Kaç KM

Edirne Gümüşhane Arası Kaç Saat

Edirne Gümüşhane arası kaç saat; Edirne Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1276 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 14 saat 30 dakika sürmektedir. Edirne Gümüşhane arası mesafe otobüs ile yaklaşık 16 saat 30 dakika sürmektedir. Edirne Gümüşhane arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1081 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 56 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

14 saat 30 dakika

Otobüs ile;

16 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 56 dakika

Edirne Gümüşhane Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Edirne Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1276 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 71 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 103 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Edirne Gümüşhane Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Edirne Gümüşhane arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Edirne’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Edirne’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Gümüşhane’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gümüşhane’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.