İçeriğe geç

Düzce Gümüşhane Arası Kaç KM

Düzce Gümüşhane arası kaç km; yazımızda öncelikle Düzce ve Gümüşhane şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Düzce Gümüşhane arası kaç km? Düzce Gümüşhane arası kaç saat? Düzce Gümüşhane yol tarifi? Düzce Gümüşhane arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Düzce ile Gümüşhane İli Hakkında Genel Bilgiler

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Gümüşhane ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Gümüşhane ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Gümüşhane ili yüzölçümü yaklaşık 6,575km2’dir. Gümüşhane ilinin coğrafi konumu ise 40°23′17″K 39°25′07″D GPS koordinatlarıdır.

Düzce Gümüşhane Arası Kaç KM

Düzce Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 825 km’dir. Düzce Gümüşhane arası mesafe havayolu ile yaklaşık 691 km’dir.

Düzce Gümüşhane Arası Kaç KM

Düzce Gümüşhane Arası Kaç Saat

Düzce Gümüşhane arası kaç saat; Düzce Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 825 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 9 saat 30 dakika sürmektedir. Düzce Gümüşhane arası mesafe otobüs ile yaklaşık 11 saat sürmektedir. Düzce Gümüşhane arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 691 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 25 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

9 saat 30 dakika

Otobüs ile;

11 saat

Uçak ile;

1 saat 25 dakika

Düzce Gümüşhane Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Düzce Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 825 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 46 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 67 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Düzce Gümüşhane Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Düzce Gümüşhane arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Gümüşhane’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gümüşhane’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.