İçeriğe geç

Çorum Gümüşhane Arası Kaç KM

Çorum Gümüşhane arası kaç km; yazımızda öncelikle Çorum ve Gümüşhane şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Çorum Gümüşhane arası kaç km? Çorum Gümüşhane arası kaç saat? Çorum Gümüşhane yol tarifi? Çorum Gümüşhane arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Çorum ile Gümüşhane İli Hakkında Genel Bilgiler

Çorum ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Çorum ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Çorum ili yüzölçümü yaklaşık 12,820 km2’dir. Çorum ilinin coğrafi konumu ise 40.581°K 34.648°D GPS koordinatlarıdır.

Gümüşhane ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Gümüşhane ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Gümüşhane ili yüzölçümü yaklaşık 6,575km2’dir. Gümüşhane ilinin coğrafi konumu ise 40°23′17″K 39°25′07″D GPS koordinatlarıdır.

Çorum Gümüşhane Arası Kaç KM

Çorum Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 457 km’dir. Çorum Gümüşhane arası mesafe havayolu ile yaklaşık 370 km’dir.

Çorum Gümüşhane Arası Kaç KM

Çorum Gümüşhane Arası Kaç Saat

Çorum Gümüşhane arası kaç saat; Çorum Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 457 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Çorum Gümüşhane arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat sürmektedir. Çorum Gümüşhane arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 370 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat 30 dakika

Otobüs ile;

7 saat

Uçak ile;

1 saat

Çorum Gümüşhane Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Çorum Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 457 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 26 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 37 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Çorum Gümüşhane Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Çorum Gümüşhane arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Çorum’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Çorum’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Gümüşhane’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gümüşhane’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.