İçeriğe geç

Bolu Gümüşhane Arası Kaç KM

Bolu Gümüşhane arası kaç km; yazımızda öncelikle Bolu ve Gümüşhane şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bolu Gümüşhane arası kaç km? Bolu Gümüşhane arası kaç saat? Bolu Gümüşhane yol tarifi? Bolu Gümüşhane arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bolu ile Gümüşhane İli Hakkında Genel Bilgiler

Bolu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bolu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bolu ili yüzölçümü yaklaşık 7,410 km2’dir. Bolu ilinin coğrafi konumu ise 40°40′45″K 31°33′30″D GPS koordinatlarıdır.

Gümüşhane ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Gümüşhane ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Gümüşhane ili yüzölçümü yaklaşık 6,575km2’dir. Gümüşhane ilinin coğrafi konumu ise 40°23′17″K 39°25′07″D GPS koordinatlarıdır.

Bolu Gümüşhane Arası Kaç KM

Bolu Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 841 km’dir. Bolu Gümüşhane arası mesafe havayolu ile yaklaşık 666 km’dir.

Bolu Gümüşhane Arası Kaç Saat

Bolu Gümüşhane arası kaç saat; Bolu Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 841 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 9 saat 30 dakika sürmektedir. Bolu Gümüşhane arası mesafe otobüs ile yaklaşık 11 saat sürmektedir. Bolu Gümüşhane arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 666 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 25 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

9 saat 30 dakika

Otobüs ile;

11 saat

Uçak ile;

1 saat 25 dakika

Bolu Gümüşhane Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bolu Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 841 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 47 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 68 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bolu Gümüşhane Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bolu Gümüşhane arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bolu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bolu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Gümüşhane’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gümüşhane’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.