İçeriğe geç

Bilecik Gümüşhane Arası Kaç KM

Bilecik Gümüşhane arası kaç km; yazımızda öncelikle Bilecik ve Gümüşhane şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bilecik Gümüşhane arası kaç km? Bilecik Gümüşhane arası kaç saat? Bilecik Gümüşhane yol tarifi? Bilecik Gümüşhane arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bilecik ile Gümüşhane İli Hakkında Genel Bilgiler

Bilecik ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bilecik ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bilecik ili yüzölçümü yaklaşık 14.030 km2’dir. Bilecik ilinin coğrafi konumu ise 36°30-38°25” Kuzey ve 34°48-36°41” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Gümüşhane ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Gümüşhane ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Gümüşhane ili yüzölçümü yaklaşık 6,575km2’dir. Gümüşhane ilinin coğrafi konumu ise 40°23′17″K 39°25′07″D GPS koordinatlarıdır.

Bilecik Gümüşhane Arası Kaç KM

Bilecik Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 991 km’dir. Bilecik Gümüşhane arası mesafe havayolu ile yaklaşık 792 km’dir.

Bilecik Gümüşhane Arası Kaç Saat

Bilecik Gümüşhane arası kaç saat; Bilecik Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 991 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 11 saat sürmektedir. Bilecik Gümüşhane arası mesafe otobüs ile yaklaşık 13 saat sürmektedir. Bilecik Gümüşhane arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 792 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 33 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

11 saat

Otobüs ile;

13 saat

Uçak ile;

1 saat 33 dakika

Bilecik Gümüşhane Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bilecik Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 991 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 55 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 80 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bilecik Gümüşhane Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bilecik Gümüşhane arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bilecik’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bilecik’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Gümüşhane’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gümüşhane’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.