İçeriğe geç

Gümüşhane Batman Arası Kaç KM

Gümüşhane Batman arası kaç km; yazımızda öncelikle Gümüşhane ve Batman şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Gümüşhane Batman arası kaç km? Gümüşhane Batman arası kaç saat? Gümüşhane Batman yol tarifi? Gümüşhane Batman arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Gümüşhane ile Batman İli Hakkında Genel Bilgiler

Gümüşhane ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Gümüşhane ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Gümüşhane ili yüzölçümü yaklaşık 6,575km2’dir. Gümüşhane ilinin coğrafi konumu ise 40°23′17″K 39°25′07″D GPS           koordinatlarıdır.

Batman ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Batman ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Batman ili yüzölçümü yaklaşık 4,654 km2’dir. Batman ilinin coğrafi konumu ise 38°04′55″K 41°24′26″D  GPS koordinatlarıdır.

Gümüşhane Batman Arası Kaç KM

Gümüşhane Batman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 535 km’dir. Gümüşhane Batman arası mesafe havayolu ile yaklaşık 310 km’dir.

Gümüşhane Batman Arası Kaç Saat

Gümüşhane Batman arası kaç saat; Gümüşhane Batman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 535 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat sürmektedir. Gümüşhane Batman arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Gümüşhane Batman arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 310 kilometre olup havayoluyla yaklaşık  55 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat

Otobüs ile;

7 saat 30 dakika

Uçak ile;

55 dakika

Gümüşhane Batman Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Gümüşhane Batman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 535 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 30 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 43 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Gümüşhane Batman Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Gümüşhane Batman arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Gümüşhane’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gümüşhane’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Batman’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Batman’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.