İçeriğe geç

Gülyalı Yol Tarifi

Ordu Gülyalı yol tarifi; yazımızda öncelikle Gülyalı şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Gülyalı’ya nasıl gidilir? Gülyalı yol tarifi? Gülyalı yol haritası? Gülyalı İlçeleri Yol Güzergahı? Sorularına yanıt vereceğiz.

Gülyalı İlçesi Hakkında

Karadeniz bölgesinde yer alan Ordu’nun ilçesi olan Gülyalı, Ordu’nun yerleşim yerlerinden biridir. Gülyalı İlçesi yüzölçümü yaklaşık olarak 62 km2’dir. Gülyalı ilçesinin rakımı ise 6 m olarak hesaplanmıştır. Gülyalı ilçesinin doğusunda Giresun, batısında ve Güneyinde ise Altınordu ilçeleri bulunmaktadır. Gülyalı ilçesi Karadeniz iklimine sahiptir. Söz konusu olan ilçe tarım için elverişli alanları bulunmaktadır ve yatırım için uygun alanlar barındırmaktadır. Gülyalı İçesinin turizm noktaları da vardır. Ayrıca tarihi, doğal ve kültürel gezilecek yerleri de barındırmaktadır. Gülyalı ilçesi 2019 yılı TÜİK verilerine göre 8.269 nüfusa sahiptir.

Gülyalı İlçesi hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Gülyalı Yol Tarifi

Bulunduğunuz konumdan Gülyalı’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Gülyalı Yol Haritası

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gülyalı’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz.  

Gülyalı’ya Nasıl Gidilir? Gülyalı Yol Tarifi

Gülyalı’ya kara yolu ya da hava yolu tercih ederek gidebilirsiniz. Karayolu ile özel aracınız veya kara yolu toplu taşıma araçları ile Gülyalı’ya gelebilirsiniz. Gülyalı karayolu ile Ordu şehir merkezine 94.2 km, İstanbul’a yaklaşık 906 km, Ankara’ya yaklaşık 573 km, İzmir’den ise yaklaşık 1.259 km uzaklıktadır. Hava yolunu tercih edecek olursanız, bulunduğunuz şehrin havalimanından Ordu Şehir Merkezinde yer alan Ordu Giresun Havalimanı’na gidebilirsiniz. Ordu Giresun Havaalanından özel araçla ve ya toplu taşıma araçlarıyla Gülyalı ilçesine ulaşım sağlayabilirsiniz. Demir yolu ile ulaşımı yoktur.