İçeriğe geç

Gölyaka Yol Tarifi

Düzce Gölyaka yol tarifi; yazımızda öncelikle Gölyaka şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Gölyaka’ya nasıl gidilir? Gölyaka yol tarifi? Gölyaka yol haritası? Gölyaka İlçeleri Yol Güzergahı? Sorularına yanıt vereceğiz.

Gölyaka İlçesi Hakkında

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce’nin ilçesi olan Gölyaka, Düzce’nin yerleşim yerlerinden biridir. Gölyaka İlçesi yüzölçümü yaklaşık olarak 228 km2’dir. Gölyaka ilçesinin rakımı ise 131 m olarak hesaplanmıştır. Gölyaka ilçesinin Kuzeyinde Gümüşova ve Çilimli, doğusunda Düzce Merkez ve Kaynaşlı, batısında Sakarya, Güneyinde ise Bolu ilçeleri bulunmaktadır. Gölyaka ilçesi Karadeniz iklimine sahiptir. Söz konusu olan ilçe tarım için elverişli alanları bulunmaktadır ve yatırım için uygun alanlar barındırmaktadır. Gölyaka İçesinin turizm noktaları da vardır. Ayrıca tarihi, doğal ve kültürel gezilecek yerleri de barındırmaktadır. Gölyaka ilçesi 2019 yılı TÜİK verilerine göre         20.179 nüfusa sahiptir.

Gölyaka İlçesi hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Gölyaka Yol Tarifi

Bulunduğunuz konumdan Gölyaka’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Gölyaka Yol Haritası

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gölyaka’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz.  

Gölyaka’ya Nasıl Gidilir? Gölyaka Yol Tarifi

Gölyaka’ya kara yolu tercih ederek gidebilirsiniz. Karayolu ile özel aracınız veya kara yolu toplu taşıma araçları ile Gölyaka’ya gelebilirsiniz. Gölyaka karayolu ile Düzce şehir merkezine 45.7 km, İstanbul’a yaklaşık 229 km, Ankara’ya yaklaşık 265 km, İzmir’den ise yaklaşık 582 km uzaklıktadır. Hava yolu ulaşımı ve Demir yolu ile ulaşımı yoktur.