İçeriğe geç

Gölpazarı Yol Tarifi

Bilecik Gölpazarı yol tarifi; yazımızda öncelikle Gölpazarı şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Gölpazarı’na nasıl gidilir? Gölpazarı yol tarifi? Gölpazarı yol haritası? Gölpazarı İlçeleri Yol Güzergahı? Sorularına yanıt vereceğiz.

Gölpazarı İlçesi Hakkında

Marmara bölgesinde yer alan Bilecik’in ilçesi olan Gölpazarı, Bilecik’in yerleşim yerlerinden biridir. Gölpazarı İlçesi yüzölçümü yaklaşık olarak 670 km2’dir. Gölpazarı ilçesinin rakımı ise 539 m olarak hesaplanmıştır. Gölpazarı ilinin Kuzeyinde Sakarya, doğusunda ise Yenipazar, batısında Bilecik merkez, Güneyinde ise Söğüt ilçeleri bulunmaktadır. Gölpazarı ilçesi Karasal iklimine sahiptir. Söz konusu olan ilçe tarım için elverişli alanları bulunmaktadır ve yatırım için uygun alanlar barındırmaktadır. Gölpazarı İçesinin turizm noktaları da vardır. Ayrıca tarihi, doğal ve kültürel gezilecek yerleri de barındırmaktadır. Gölpazarı ilçesi 2019 yılı TÜİK verilerine göre 10.464 nüfusa sahiptir.

Gölpazarı İlçesi hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Gölpazarı Yol Tarifi

Bulunduğunuz konumdan Gölpazarı’na yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Gölpazarı Yol Haritası

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gölpazarı’na yol güzergahı oluşturabilirsiniz.  

Gölpazarı’na Nasıl Gidilir? Gölpazarı Yol Tarifi

Gölpazarı’na kara yolu ya da demir yolunu tercih ederek gidebilirsiniz. Karayolu ile özel aracınız veya kara yolu toplu taşıma araçları ile Gölpazarı’na gelebilirsiniz. Gölpazarı karayolu ile Bilecik şehir merkezine 50,9 km, İstanbul’a yaklaşık 215 km, Ankara’ya yaklaşık 291 km, İzmir’den ise yaklaşık 478 km uzaklıktadır. Hava yolunu ulaşımı yoktur. Demir yolu ile ulaşımı tercih edecek olursanız TCDD seferleri sayesinde Bilecik’e demiryolu üzerinden ulaşabilirsiniz. Bilecik demiryolu istasyonlarından yine özel araçla ve ya toplu taşıma araçlarıyla Gölpazarı ilçesine ulaşım sağlamanız mümkün olmaktadır.