İçeriğe geç

Gölmarmara Yol Tarifi

Manisa Gölmarmara yol tarifi; yazımızda öncelikle Gölmarmara şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Gölmarmara’ya nasıl gidilir? Gölmarmara yol tarifi? Gölmarmara yol haritası? Gölmarmara İlçeleri Yol Güzergahı? Sorularına yanıt vereceğiz.

Gölmarmara İlçesi Hakkında

Ege bölgesinde yer alan Manisa’nın ilçesi olan Gölmarmara, Manisa’nın yerleşim yerlerinden biridir. Gölmarmara İlçesi yüzölçümü yaklaşık olarak 310 km2’dir. Gölmarmara ilçesinin rakımı ise 115 m olarak hesaplanmıştır. Gölmarmara ilçesinin Kuzeyinde Akhisar ve Gördes, doğusunda ise Salihli, batısında Saruhanlı, Güneyinde ise Ahmetli ve Salihli ilçeleri bulunmaktadır. Gölmarmara ilçesi Akdeniz iklimine sahiptir. Söz konusu olan ilçe tarım için elverişli alanları bulunmaktadır ve yatırım için uygun alanlar barındırmaktadır. Gölmarmara İçesinin turizm noktaları da vardır. Ayrıca tarihi, doğal ve kültürel gezilecek yerleri de barındırmaktadır. Gölmarmara ilçesi 2019 yılı TÜİK verilerine göre 15.212 nüfusa sahiptir.

Gölmarmara İlçesi hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Gölmarmara Yol Tarifi

Bulunduğunuz konumdan Gölmarmara’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Gölmarmara Yol Haritası

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gölmarmara’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz.  

Gölmarmara’ya Nasıl Gidilir? Gölmarmara Yol Tarifi

Gölmarmara’ya kara yolu ya da demir yolunu tercih ederek gidebilirsiniz. Karayolu ile özel aracınız veya kara yolu toplu taşıma araçları ile Gölmarmara’ya gelebilirsiniz. Gölmarmara karayolu ile Manisa şehir merkezine 55.5 km, İstanbul’a yaklaşık 420 km, Ankara’ya yaklaşık 526 km, İzmir’den ise yaklaşık 108 km uzaklıktadır. Hava yolunu ulaşımı yoktur. Demir yolu ile ulaşımı tercih edecek olursanız TCDD seferleri sayesinde Manisa’ya demiryolu üzerinden ulaşabilirsiniz. Manisa demiryolu istasyonlarından yine özel araçla ve ya toplu taşıma araçlarıyla Gölmarmara ilçesine ulaşım sağlamanız mümkün olmaktadır.