İçeriğe geç

Gölcük Gebze Arası Kaç KM

Gölcük Gebze arası kaç km; yazımızda öncelikle Gölcük ve Gebze şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Gölcük Gebze arası kaç km? Gölcük Gebze arası kaç saat? Gölcük Gebze yol tarifi? Gölcük Gebze arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Gölcük ile Gebze İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Gölcük ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Gölcük ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 217km2’dir.Gölcük ilçesinin coğrafi konumu ise 40° 43′ 0.3036” Kuzey ve 29° 49′ 10.1604” DoğuGPS koordinatlarıdır.

Gebze ilçesi;

Marmarabölgesinde yer alan Gebzeilçesinin yüzölçümü yaklaşık418km2dir.Gebze ilçesinin coğrafi konumu ise 40° 48′ 9.0612” Kuzey ve 29° 26′ 23.2620” DoğuGPSkoordinatlarıdır.

Gölcük Gebze Arası Kaç KM

Gölcük Gebze arası mesafe karayolu ile yaklaşık 75 km’dir.

Gölcük Gebze Arası Kaç KM

Gölcük Gebze Arası Kaç Saat

Gölcük Gebze arası kaç saat; Gölcük Gebze arası mesafe karayolu ile yaklaşık 75 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat sürmektedir. Gölcük Gebze arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saatsürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat

Otobüs ile;

2 saat

Gölcük Gebze Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Gölcük Gebze arası mesafe karayolu ile yaklaşık 75 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 5 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 7 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Gölcük Gebze Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Gölcük Gebze arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Gölcük’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gölcük’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Gebze’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gebze’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.