Gölbaşı Mamak Arası Kaç KM

Gölbaşı Mamak arası kaç km; yazımızda öncelikle Gölbaşı ve Mamak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Gölbaşı Mamak arası kaç km? Gölbaşı Mamak arası kaç saat? Gölbaşı Mamak yol tarifi? Gölbaşı Mamak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Gölbaşı ile Mamak İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Gölbaşı ilçesi;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Gölbaşı ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 1,364 km2’dir. Gölbaşı ilçesinin coğrafi konumu ise 39° 47′ 53.8584” Kuzey ve 32° 48′ 20.7072” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Mamak ilçesi;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Mamak ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 321 km2dir. Mamak ilçesinin coğrafi konumu ise 39° 54′ 44.6652” Kuzey ve 33° 3′ 23.0148” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Gölbaşı Mamak Arası Kaç KM

Gölbaşı Mamak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 38 km’dir.

Gölbaşı Mamak Arası Kaç KM

Gölbaşı Mamak Arası Kaç Saat

Gölbaşı Mamak arası kaç saat; Gölbaşı Mamak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 38 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 45 dakika sürmektedir. Gölbaşı Mamak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

45 dakika

Otobüs ile;

1 saat 30 dakika

Gölbaşı Mamak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Gölbaşı Mamak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 38 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 3 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 4 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Gölbaşı Mamak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Gölbaşı Mamak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Gölbaşı’na yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gölbaşı’na yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Mamak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Mamak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.