Göcek Dalyan Arası Kaç KM

Göcek Dalyan arası kaç km; yazımızda öncelikle Göcek ve Dalyan şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Göcek Dalyan arası kaç km? Göcek Dalyan arası kaç saat? Göcek Dalyan yol tarifi? Göcek Dalyan arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Göcek ile Dalyan İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Göcek ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Göcek ilçesinin yüzölçümü yaklaşık -km2’dir. Göcek ilçesinin coğrafi konumu ise 36° 45′ 12.3588” Kuzey ve 28° 56′ 32.8596” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Dalyan ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Dalyan ilçesinin yüzölçümü yaklaşık — km2dir. Dalyan ilçesinin coğrafi konumu ise 36° 50′ 3.0012” Kuzey ve 28° 38′ 33.0000” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Göcek Dalyan Arası Kaç KM

Göcek Dalyan arası mesafe karayolu ile yaklaşık 32 km’dir.

Göcek Dalyan Arası Kaç KM

Göcek Dalyan Arası Kaç Saat

Göcek Dalyan arası kaç saat; Göcek Dalyan arası mesafe karayolu ile yaklaşık 32 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 35 dakika sürmektedir. Göcek Dalyan arası mesafe otobüs ile yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

35 dakika

Otobüs ile;

1 saat

Göcek Dalyan Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Göcek Dalyan arası mesafe karayolu ile yaklaşık 32 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 2 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 3 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Göcek Dalyan Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Göcek Dalyan arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Göcek’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Göcek’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Dalyan’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Dalyan’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.